Wazzup Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CS server,posjetite obavezno! 188.40.66.75:27736 Cekamo vas,GL & HF :)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Request za unban

Ići dole 
+8
Markolla
Boateng
SKazilee
Phoenix
mib
Dzeriii
PALILULAC | * boban
BlAcK DeViL
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Phoenix
Novajlija
Novajlija
Phoenix


Posts : 13
Join date : 30.07.2010
Age : 37
Location : Srbija,Vlasotince

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 14, 2010 8:49 pm

U 24h dva bana jebem ti ovi vasi admini kad mora tako da kazem al ukacishe mi se na kur.dal je moguce da su tolko glupi,ne moz jednog normalnog coveka da napravis ako spojis njih nekoliko.evo jebeni demo ban me duca

http://www.sendspace.com/file/syiua5

ce bude li taj unban
Nazad na vrh Ići dole
Phoenix
Novajlija
Novajlija
Phoenix


Posts : 13
Join date : 30.07.2010
Age : 37
Location : Srbija,Vlasotince

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 21, 2010 12:39 pm

opet ban sad Toxic evo demo

http://www.sendspace.com/file/ukuu4a
Nazad na vrh Ići dole
[Xhizors] Hard 2 Beat ^
Novajlija
Novajlija



Posts : 8
Join date : 30.09.2010
Age : 28
Location : Ljubovija

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 5:42 pm

E ewo owako!!!!Blende i Zente i ostali admini ukljucujuci gilju i ostale.....Nemam wh i ewo dokaza!!!!!Cak ima i kad sam kill jednog kroz zid....Da se ne cudite sto ubijam "kroz zidowe"!!!!Ewo ga!!Ako treba jos koji demo samo wi recite!!!!!P.S. Od sada kad god budem igrao na wazzupu,snimam demo swe wreme!!! Laughing Twisted Evil http://www.sendspace.com/file/cazgwx
Nazad na vrh Ići dole
[Xhizors] Hard 2 Beat ^
Novajlija
Novajlija



Posts : 8
Join date : 30.09.2010
Age : 28
Location : Ljubovija

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 6:37 pm

Alo ljudi dobili ste demo a ja jos nisam dobio unban..... afro
Nazad na vrh Ići dole
[Xhizors] Hard 2 Beat ^
Novajlija
Novajlija



Posts : 8
Join date : 30.09.2010
Age : 28
Location : Ljubovija

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 02, 2010 8:35 pm

Devile,brate...Ja vise nmg da podnesen ove slilne banowe...Sada me banowao zent...On misli da njega niko ne moze da ubije i cim ga neko kill,odmah ban...Ali wratimo se na temu mene!!Swi me redom proziwaju da imam wh!!!Ewo jos 1 danasnji demo,skor je bio 16-17 0 ne secam se tacno..Nisam na zalost snimao demo kad me zent banowao,ali ewo owaj skor je 16 0 pa se nadam da ce pomoci..Hwala devile unapred i molim te da porazgowaras sa adminima i da me odbanujes.... @ http://www.sendspace.com/file/tsj310
Nazad na vrh Ići dole
[Xhizors] Hard 2 Beat ^
Novajlija
Novajlija



Posts : 8
Join date : 30.09.2010
Age : 28
Location : Ljubovija

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 02, 2010 8:43 pm

P.S. U zadnjoj partiji na demu mozete wideti da me neko proziwao i rekao banujte Hard 2 Beat-a,a takodje mi je i Bladde rekao da izadjem sa servera i da mu je dosta mojih demo-a!!!!Werowatno je mislio da imam cheat,ali oprosticu mu posto je dobar cowek!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
[Xhizors] Hard 2 Beat ^
Novajlija
Novajlija



Posts : 8
Join date : 30.09.2010
Age : 28
Location : Ljubovija

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 2:05 pm

E o5 mene banowao Giljo,pretpostawljam...Jer sam ga ubio!!A ubio sam ga sa ledja,njega,Intera i jos jednog ne secam se....A swe to lepo mozes DEVILE da pogledas na demu i ja zahtewam da se Gilji ukloni admin!!!!Hwala unapred!!!!http://www.sendspace.com/file/hkpb1e
Nazad na vrh Ići dole
[Xhizors] Hard 2 Beat ^
Novajlija
Novajlija



Posts : 8
Join date : 30.09.2010
Age : 28
Location : Ljubovija

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 05, 2010 3:02 pm

O5 ban...Zenzor me banowao.......Ewo demo........ :S http://www.sendspace.com/file/ydw5x7
Zahtewam unban...........
Nazad na vrh Ići dole
Phoenix
Novajlija
Novajlija
Phoenix


Posts : 13
Join date : 30.07.2010
Age : 37
Location : Srbija,Vlasotince

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimePon Okt 11, 2010 11:52 am

Nazad na vrh Ići dole
Quaresma_7
Novajlija
Novajlija
Quaresma_7


Posts : 3
Join date : 28.12.2010
Age : 33
Location : Risan

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 2:15 am

Neko me banovao 30.12.2010 , 1:10 , nick Quaresma_7 , ae nek mi neko objasni zasto sam banovan?ako sam banovan zbog sumnje da imam cit postavite demo.. poz
Nazad na vrh Ići dole
Diego_Milito_#22
Novajlija
Novajlija



Posts : 1
Join date : 19.01.2011

Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 12:22 am

Ovaj server je ranije bio stvarno odlican, ali su ga u zadnje vrijeme potpuno pokvarili neiskusni admini koji banuju sve redom. u poslednje vrijeme nema dana kada ne dobijem ban i to obavezno kada ubijem nekog od admina a pogotovo Easy Boy-a i GILJA i sad sam banovan i molim za unban ako je moguce. a cit nikada nisam koristio. ako je potrebno okacicu i demoe i sve sto treba ali niko mene i nije optuzio da citujem vec me banuju samo zato sto im se moze i nemogu da podnesu da ih neko ubije. Mislim da sam stvarno korektan jer nikada na serveru nisam ni opsovao niti vredjao nekoga a pogotovo nisam koristio cit da bih dobijao banove i to naravno bez ikakve opomene ili predhodnog kicka.Meni nije problem da promenim server i da vise i neigram na ovome ali mislim da je i vama u interesu da imate sto vise igraca (i to sto boljih a ne male djece koja neznaju ni pusku da kupe a sada i ako neki bolji igrac slucajno svrati na server odmah dobija ban od ''nedodirljivih'' admina koji ocigledno smatraju da su najbolji igraci na svetu i ne trpe konkurenciju ) a na ovom serveru igram i zbog toga sto poznajem mnoge igrace, i stvarno su svi igraci i velika vecina admina odicni i nebih zelio da napustam ovaj server. i easy boy i giljo su skroz ok i nemam nista protiv njih jer shvatam da se nekad iznerviraju i banuju me (i ja bih mozda tako postupio) ali se to ipak previse cesto desava. ako je moguce kupiti imunitet ja bih platio samo da mogu da igram. i izvinjavam se ako sam nekoga uvrjedio ali stvarno mi to nije bio cilj i nemam nista protiv bilo koga samo zelim da posteno igram kao sto sam to i do sada radio. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Request za unban - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Request za unban   Request za unban - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Request za unban
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» UNBAN
» Request za admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Wazzup Gaming :: Opcije :: Wazzup Gaming server-
Skoči na: